Jak zdobywać klientów,
tworząc content na Instagram?

Poznaj wyjątkowy Program edukacyjno-mentoringowy Pani od Contentu!

Czy masz wrażenie, że mimo regularnych postów, rolek oraz mnóstwa wysiłku, Twój profil ciągle stoi w miejscu?

Pragniesz odnieść sukces jako przedsiębiorca? Chciałbyś przyciągnąć setki, a może nawet tysiące nowych klientów? Pozwól, że podzielę się z Tobą niezwykle skutecznym programem mentoringowym, który sprawi, że Twój biznes rozkwitnie na Instagramie! Program zbudowany jest na bazie moich dotychczasowych doświadczeń (zarówno tych dobrych, jak i złych) w budowaniu własnej marki osobistej i profili firmowych klientów. Zebrałam tu wnioski ze współpracy z ponad 500 klientami, którzy uczestniczyli w moich kursach oraz warsztatach 1:1.

To jak droga na skróty...

Przygotowuję dla Ciebie serię praktycznych webinarów, które odkryją przed Tobą sekrety tworzenia treści na Instagramie. Takich treści, które skutecznie przyciągną klientów. Ale to nie wszystko! Wszystkie materiały zebrane będą w kompletny program mentoringowy, który jest tak zaprojektowany, abyś mógł korzystać zarówno z nagrań webinarów, jak i uczestniczyć w nich na żywo. Będę mobilizować Cię do wdrażania wskazówek i pomagać w tym poprzez dodatkowe materiały! 

Wyobraź sobie, jak Twój profil na Instagramie staje się magnesem przyciągającym uwagę. Twoje posty są tak atrakcyjne, że ludzie nie mogą się oprzeć, aby ich nie polubić i skomentować. Ich zmysły zostają pobudzone przez Twoje zdjęcia i treści, które przemawiają bezpośrednio do ich potrzeb i pragnień. Czas na zbudowanie marki, która wyróżnia się spośród tłumu!

Zostanę twoim przewodnikiem,
który zabierze cię z punktu A do punktu Z!

Nazywam się Dorota Wołkowska, ale wszyscy mówią do mnie Doris. W sieci znajdziesz mnie pod nazwą Pani od Contentu.

Przez ostatnie miesiące zastanawiałam się, co mogłoby Ci pomóc osiągnąć sukces na Instagramie i utrzymywać sprzedaż na stałym poziomie. Jak połączyć wiedzę o marketingu, psychologii sprzedaży, trendach na Instagramie ze wsparciem i mobilizacją (której wiem, że potrzebujesz) w jednym programie? Myślałam, myślałam i wymyśliłam! 

Wskocz na Pokład 12 tygodniowego Programu edukacyjno-Mentoringowego z Panią od contentu!

Zostaw swoje dane i dołącz do listy osób, które jako pierwsze dostaną informację o mentoringu.

Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w sposób opisany w Polityce Prywatności.

Shopping Cart